kominek, sauna, jacuzzi
Zarzecze, ul. Nadbrzeżna 31
Domki letniskowe na wiosnę Domki letniskowe w lecie Domki całoroczne jesienią Domki całoroczne zimą Domki i Zarzecze z lotu ptaka
-4
°
C
-3°
-7°
Zarzecze
Wtorek, 28
Środa
-5°
Czwartek
+ -1°
Piątek
+ +
Sobota
+ +
Niedziela
+ +
Poniedziałek
+ +
Prognoza 7-dniowa

Sauna i jacuzzi

Fantastycznym miejscem na miłe spędzenie czasu z całą rodziną lub przyjaciółmi w naszym obiekcie o każdej porze roku jest duże, wygodne jacuzzi. Kąpiel w jacuzzi głęboko relaksuje i odpręża. Wprowadza człowieka w stan odprężenia i zarazem w lepszy nastrój. Podczas kąpieli zbawienne działanie wody oraz wytwarzanych przez dysze baseniku milionów drobnych bąbelków wpływa dobroczynnie na skórę a zarazem cały organizm. Wręcz kipiąca z basenu jacuzzi woda działa na człowieka: fizykochemicznie (zachodzi wymiana jonowa pomiędzy skórą a wodą), mechanicznie i termicznie.

Wodny masaż działa na każdego, może on być porównany do dotyku wprawionej dłoni masażysty. Działa on jednak znacznie intensywniej, gdyż woda opływa całe ciało i wzmacnia masaż oddziaływaniem termicznym oraz hydrostatycznym. Podczas kąpieli w jacuzzi można zaznać fizycznego oraz mentalnego oczyszczenia i odprężenia.

Kąpiel w jacuzzi to idealne antidotum na stres oraz napięcie nerwowe. Kipiąca, musująca ciepła woda neutralizuje bóle, ujędrnia skórę oraz rozluźnia mięśnie. Dodatkowym atutem kąpieli w jacuzzi jest jej pomoc w obniżaniu ciśnienia, likwidacji bólów głowy oraz chronicznych skurczów mięśni.

Podczas kąpieli w jacuzzi wytwarzane są przez organizm endorfiny, które zmniejszają uczucie bólu i przyczyniają się do całkowitego odprężenia oraz uczucia dobrego nastroju.

Nieustannie bombardujące ciało drobne bąbelki przyspieszają cyrkulację krwi w skórze i tym samym przyczyniają się do stymulacji procesu usuwania toksyn z organizmu oraz zastąpienia ich tlenem oraz substancjami odżywczymi.

Kąpiel w naszym jacuzzi pozwala cieszyć się czasem spędzonym z rodziną, przyjaciółmi lub tylko we dwoje.

W naszym ogrodzie stanęła Sauna fińska która ma wiele zalet. Dzięki oddziaływaniu ciepłem na organizm uruchamia procesy wewnątrz organizmu, rozpoczynające się pod wpływem wzrostu temperatury wewnętrznej ciała. Wzrost ciepłoty ciała przyspiesza krążenie krwi, dzięki czemu organy pracują lepiej, krew dostarczana jest do kończyn, serce przyspiesza. To nie tylko fantastyczny relaks, ale i dobroczynny zastrzyk pozytywnej energii dla zdrowia rozluźnia mięśnie, poprawia przemianę materii, czyści organizm z toksyn.

W saunie na naszych gości czeka cały wachlarz zapachowy olejków eterycznych. To doskonała propozycja aromaterapii w trakcie seansu w saunie. Olejki wchłaniają przez skórkę i za pomocą dróg oddechowych, co potęguje intensywność doznań w saunie. Oddaj się przyjemnym rytuałom zapachowym. Starannie wybrane olejki do sauny to uczta dla naszych zmysłów.

Seans w naszej saunie pozwala cieszyć się czasem spędzonym z rodziną, przyjaciółmi lub tylko we dwoje.